vznaam3

afscheid

Afscheid

Op 29 juni hebben we afscheid genomen van John Bakker en Lennart Moree.
John is 13 Jaar verbonden geweest aan het koor. De eerste 3 jaar als begeleider en daarna 10 jaar als dirigent.Hij was een inspirerende dirigent, een prettig mens die het koor met veel vakmanschap tot grote prestaties wist te brengen met o.a.optredens in Berlijn en Londen.

De eigen woorden van John: "Een dirigent moet geen koorlid worden, er is een tijd van komen en van gaan" Hij vond die tijd nu gekomen. Wij wensen hem veel succes in de toekomst.
Lennart Moree was 10 jaar de vaste begeleider van het koor.Hij kwam als 16 jarige een beetje verlegen binnen, maar dat was aan zijn piano- en orgelspel niet te merken. Hij is een natuurtalent.
Hij behaalde zijn bachelor en master degree aan het Rotterdams conservatorium waar hij summa cum laude afstudeerde. Hij is de kinderschoenen nu echt ontgroeit en gaat voor een nieuwe uitdaging. Wij zullen nog veel van hem horen in de toekomst en wensen hem alle goeds.